MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstol 11064554
nr 1106 4554
Karmstol
Teak, 1960-tal, DUX, BraBohag
Kondition: slitage, ren obj
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 1 maj 2017
kl 19:16:03
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)